خاتم چیست ؟


مقدمه

همه ما می‌دانیم که آرامش واقعی جهان و بشریت فقط با حضور امام مهدی (عج) در بین ما می‌باشد ، از طرفی همه ما می‌دانیم که تعجیل در فرج آقا امام زمان فقط در صورتی است که شیعیان آقا همه با هم برای حضور دعا کنند . همچنین با توجه به رشد تکنولوژی و وجود این پتانسیل برای کمک گرفتن از آن برای تعجیل فرج امام زمان ما را برآن داشت که خاتم را تولید کنیم که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد .
خاتم یک نرم افزار آنلاین و کاملا رایگان می باشد که به منظور هماهنگ کردن و برنامه ریزی هوشمند اعضای آن می باشد که بتوانند با کمک یکدیگر قرآن را به نیت تعجیل در فرج امام زمان(عج) ختم کنند .

روش های استفاده از خاتم

خاتم در حال حاضر به سامانه پیامکی خودش متصل است و شما می‌توانید در هرجا ایران که هستید بدون نیاز به اینترنت فقط با کمک ارسال و دریافت پیامک از آن استفاده کنید . شما می‌توانید کاملا رایگان عضو آن شوید و با کمک شرکا عاشق ظهور خود قرآن را ختم کنید .
که در ادامه به طور کامل نحوه‌ی استفاده از آن را توضیح داده‌ایم.

آیا خاتم واقعا رایگان است و یا اینکه یک سرویس ارزش افزوده است ؟

خاتم توسط بودجه شخصی و از طریق حمایت مالی که از آن می‌شود ادامه حیات می‌دهد و هیچ هزینه‌ای برای استفاده کننده‌ی آن ندارد.نحوه‌ی استفاده


پیش نیاز

تنها چیزی که لازم دارید فقط یک گوشی همراه و یک سیم کارت است .
البته به یاد دشته باشید که خاتم متصل به سرویس ارسال پیامک می‌باشد ، این سرویس از طریق شماره خود برای شما پیامک هایش را ارسال می‌کند . این سرویس های پیامکی را برخی افراد برای جلوگیری از دریافت تبلیغات و یا سرویس های ارزش افزوده مسدود کرده‌‌اند ،‌اگر شما هم قبلا این سرویس را مسدود کرده‌اید ابتدا باید به کمک روش های زیر این سرویس را دوباره راه اندازی کنید .

رفع مسدودیت سیم کارت های همراه اول

با ارسال عدد ۲ به شماره پیامک ۸۹۹۹ میتوانید آن را فعال کنید.

رفع مسدودیت سیم کارت های ایرانسل

با ارسال عدد ۲ به شماره ۵۰۰۵ می‌توانید آن را مجددا فعال کنید .


شروع

اولین قدم

حال که پیش نیاز ها آمده ‌است کافی است این شماره را به اسم خاتم توی تلفن همراهتان ثبت کنید : 2424 7635 1000 5000

دومین قدم

حالا کافیست که یک پیامک خالی به شماره خاتم بفرستید و منتظر این بمانید که خاتم جواب شما را بدهد ، در صورتی که جوابی دریافت نکردید بعد از چند دقیقه مجددا پیام را ارسال کنید و در صورت عدم دریافت مجدد می بایست به روش های که در قسمت قبل توضیح دادیم دریافت پیامک از سرویس های پیامک انبوه را برای شماره خود فعال کنید.
اگر کاربر گوشی هوشمند هستید و پیامک های خاتم را هم دریافت نمی‌کنیم باید توجه کنید که برخی از نرم‌افزار ها مدیریت پیامک ، پیامک های که از سرویس های انبوه ارسال می‌شوند را مسدود می‌کنند ،‌پس تنظیماتشان بروید و شماره خاتم را از لیست سیاه خارج کنید و یا وارد لیست سفید کنید .

سومین قدم

حال کافیست مطابق مراحل تعریف شده جلو بروید که ابتدا ارسال عدد 1 با حروف انگلیسی می باشد.

چهارمین قدم

بعد از دریافت جواب خاتم ،‌نام خانوادگی خود را با حروف فارسی و بدون فضای خالی و علایم اضافی به شماره خاتم بفرستید

پنچمین قدم

بعد از دریافت جواب ، در صورتی که تمایل به شرکت در قرعه کشی خاتم داشته باشید می‌توانید کد ملی خود را الزاما با حروف انگلیسی به شماره خاتم بفرستید ،در صورت عدم تمایل به شرکت در قرعه کشی عدد 0 را به شماره خاتم بفرستید .

ششمین قدم

بعد از دریافت جواب خاتم ،‌ حالا می بایست تصمیم بگیرید که به چه میزان تمایل به همکاری در اجرای ختم ها دارید ؟ به هر میزان دوست دارید که روزانه آیاتی از قرآن را جهت جلو بردن ختم های هفتگی دارید را بفرستید . سهم شما هفتگی برای شما هر شنبه به شماره‌تان ارسال می شود

آخرین قدم

حالا جواب خاتم حاوی سهم شما تا انتهای هفته یعنی شنبه جاری می باشد ، شرعا شما باید این سهم را تا فرا رسیدن شنبه جاری بخوانید ،‌ شنبه مجددا سهم هفته بعد را دریافت می‌کنید.

تمام !

بسیار خب ثبت نام در خاتم به پایان رسید ،‌اما برای دریافت اطلاعت بیشتر در مورد حساب کاربری ،‌تنظیمات و غیره می‌توانید عدد 0 را به شماره خاتم بفرستید .حمایت مالی از خاتم


متشکریم !

تنها عضویت شما و استفاده شما از خاتم هدف اصلی خاتم می‌باشد ، اما درصورتی که تمایل دارید به خاتم کمک کنید تا سریعتر رشد کند و توسعه پیدا کنید می‌توانید با کمک روش های زیر مبالغ خود را برای ما هدیه کنید .

روش های حمایت مالی

شما می‌توانید مبالغ هدیه خودتان را به شماره کارت 9329 - 1941 - 1011 - 5892 به نام امیرحسین سقانژاد بفرستید .سخن پایانی


منتشر کنید

این سرویس برای شما و جامعه بشریت است ،‌پس تا می‌توانید خاتم را با عشق به کسانی که دوستشان دارید معرفی کنید تا آن ها هم بتوانند از آن استفاده کنند . هرچه تعداد کاربران خاتم بیشتر شود قطعا روزانه آیات بیشتری خوانده می‌شود ، که علاوه بر رشد و توسعه فرهنگ قرآن خوانی می‌تواند شرکا خاتم را بیشتر کند که نتیجه تعداد ختم های که در هفته انجام می‌شود را بیشتر می‌کند.

آینه خاتم باشید

هیچ چیز ساخت دست بشر و حتی خود بشر هم نمی‌تواند در این جهان هستی بدون عیب باشد ، اما می‌توانیم خودمان را اصلاح کنیم به سمت رشد و تعالی پیش برویم ،‌خاتم هم قطعا عاری از مشکل نیست و شما کاربران نازنین آینه کارکرد آن و ما هستیم . در صورتی که پیشنهاد ، انتقاد و یا خطایی در خاتم مشاهده کردید برای ما مانند زیر با برچسب تعیین شده بفرستید تا بتوانیم با سرعت آن را پیگیری کنیم .
برای مثال : پیشنهاد : من پیشنهاد می کنم که ....... و یا بطور مثال : انتقاد : من انتقاد می کنم که .......

برای تعجیل در فرج امام زمان صلوات

با احترام فراوان :سید امیرحسین سقانژاد